Автоінструктори Львова

Раді вітати Вас на цьому сайті! У нас зібрані найкращі інструктори з водіння міста Львів.автоінструкторНа цьому сайті ви зможете підібрати собі професійного інструктора. Якщо ви прийшли на цей сайт, то Ваша мета – це навчитися впевнено, без страху керувати автомобілем, і ми допоможемо Вам знайти кращого інструктора, який допоможе втілити вашу мрію в реальність! Цей сайт не тільки для тих, хто вчиться в автошколі або готується здати іспит в ДАІ, але і для тих хто хоче відновити свої навички, після тривалої перерви (декретної відпустки, відсутності власного автомобіля, і т.д.). Сайт стане вірним помічником у виборі інструктора. Ви можете вибирати інструктора за такими критеріями як: автомобіль, вік, водійський стаж, вартість години роботи, район міста Львова і т.д.На сайті представлені тільки реальні контактні дані інструкторів з водіння. Наші інструктори навчать Вас не тільки впевнено керувати автомобілем в умовах мегаполісу, а й думати як водій з великим стажем водіння. Ви завжди можете зателефонувати, поставити запитання і записатися на заняття безпосередньо. Також ви можете залишити свій відгук про якість навчання з нашими інструкторами і підібрати собі інструктора, спираючись на відгуки та рекомендації людей які вже скористалися їх послугами.

Наші авто інструктори

приватні уроки водінняВсі інструктори з водіння, які знаходяться на даному сайті, є чинними працівниками автошкіл і у вільний від роботи час займаються проведенням додаткових уроків у приватному порядку. Заняття проводяться як на автодромі, так і в місті, за маршрутами здачі іспиту ДАІ.Наші фахівці емоційно стримані і в процесі навчання створюють сприятливу навчальну атмосферу. У кожного нашого інструктора є свідоцтво на право навчання водінню і стаж навчання не менше 5-років. На всіх навчальних автомобілях є дублюючі педалі, всі машини оснащені знаком «У», і пройшли відповідну сертифікацію.Під час занять наші інструктора гарантують Вам індивідуальний підхід. Досвідчені інструктори нашого сайту навчать Вас як керувати автомобілем, так і пояснять його будову. Деталі індивідуального підходу залежать від вашого досвіду та навичок, віку та інших особливостей. Інструктори проводять уроки не тільки на своєму навчальному автомобілі, але і на автомобілі клієнта при наявності у нього посвідчення водія.За необхідності наші інструктора проведуть з вами курс контраварійного водіння, що включає відпрацювання наступних моментів:
 • Повороти, розвороти і гальмування в екстремальних умовах (ожеледь, сніг, дощ, обмежена видимість і т.д.).
 • Уміння прогнозувати і запобігати аварійну ситуацію.
 • Впевнене маневрування у величезному мегаполісі.
 • Види гальмування (повне, часткове, службове)
 • Способи гальмування (двигуном і КПП, стандартне гальмування переривчастого типу, гальмо-газ) і інше.
 • Відчувати габарити автомобіля.
 • Паркуватися (паралельне паркування, заїзд в бокс заднім ходом і т.д.).

автоінструктор з водінняІнструктор з водіння навчить Вас:

 • Регулюванню дзеркал і сидіння.
 • Впевнено почувати себе на дорогах міста Мінська і прогнозувати дорожню ситуацію.
 • Здійснювати складні повороти, проїжджати величезні перехрестя, розв’язки, переїзди, розвертатися в умовах обмеженого простору.
 • Впевнено рухатися по МКАД, трасі.
В кінці навчання, ви навчитеся отримувати довгоочікуване задоволення від керування автомобілем! Бажаємо успіху Вам у ваших починаннях!