Права категорії A на мотоцикл

ВАЖЛИВО! Друзі, якщо у вас вже є права категорії B або C, то ви можете пройти перепідготовку на категорію A.категорія прав аЗдати на права на мотоцикл завдяки навчанню в автошколі не складе труднощів. Що важливіше: після закінчення курсів з водіння Ви не просто успішно пройдете фінальні випробування в ДАІ, але і здобудете навики впевненого і безпечного управління мотоциклом. Їзду на двоколісному транспортному засобі бажають освоїти багато українців. Їх цікавить, яка категорія на мотоцикл потрібна для цього – це категорія A. Деякі вирішують здобути водійське посвідчення такого типу для того, щоб випробувати відчуття швидкої їзди, інші – для оволодіння навичками управління мотоциклом, треті – для поїздок і подорожей на новому і незвичному для себе виді транспорту. Мотоцикл більш маневрений, доступний і економічний вид транспорту. Бажаєте освоїти їзду на ньому? Тоді Вам до нас!

Де у Львові здати на права на мотоцикл

права на мотоциклОдним з кращих місць в столиці, де Вас навчать впевненої і безпечної їзди на мотоциклі, є наша автошкола. Комплексний курс включає теоретичні та практичні заняття. Тривалість підготовки на категорію A визначається з розрахунку інтенсивності уроків і становить від одного до трьох місяців. Наша автошкола – місце, в якому Вас навчать впевненому водінню мотоцикла або іншого двоколісного транспорту швидко і недорого.Вартість курсів залежить від того, чи є у Вас посвідчення водія категорій B або C. У разі наявності відповідних прав перепідготовка займе менше часу і виявиться дешевше за вартістю – 3000 гривень. Навчання їзді на мотоциклі з нуля коштує 4500 гривень (дешевше за нашими акціями в автошколі). У сукупності це 150 годин теорії та 18 годин практики.

Переваги автошколи категорії A

автошкола категорія аОволодіння навичками водіння на мотоциклі неможливо без вивчення ПДР і необхідної кількості практичних занять. Якщо Ви бажаєте стати впевненим водієм і з легкістю освоїти навик водіння мотоцикла, слід з максимальною увагою і відповідальністю поставитися до вибору автошколи і навчання в ній. Ми вигідно відрізняємося від конкурентів:
  • надаємо можливість пробного заняття;
  • наймаємо висококваліфікований персонал (викладачів і інструкторів);
  • забезпечуємо проведення інтенсивного курсу;
  • графік навчання погоджуємо з курсантом;
  • пропонуємо доступну ціну і надаємо розстрочку платежу;
  • гарантуємо оволодіння навичкою водіння на мотоциклі з нульового рівня;
  • в разі необхідності надаємо мото-транспорт для проходження іспиту в ДАІ.
Посвідчення водія категорії A на мотоцикл гарантує можливість управління декількома транспортними засобами: мотоцикл, мотоцикл з коляскою, скутер, мопед, триколісні і чотириколісні транспортні засоби масою до 400 кг, в загальному – всі мотоцикли кубатурою понад 125 кубів.

Навчання впевненій їзді на мотоциклі

В автошколі є власний автодром для практичних занять, і мотопарк, укомплектований якісними мотоциклами. Наші досвідчені фахівці оперативно передадуть знання і навчать впевненому і безпечному водіння двоколісним мото-транспортом. Звертайтеся і ми Вам допоможемо отримати водійське посвідчення категорії A.