Права категорії B на автомобіль

права категорії бСьогодні права категорії В – один з найкорисніших базових документів, не тільки полегшує життя, але і відкриває безліч можливостей: від працевлаштування до подорожі на машині по Європі. На сьогоднішній день, здати на права категорії В – не нудна рутина з постійними перездачами в надії на везіння, а приємний процес навчання з професійними інструкторами і сучасною методикою, отримання знань і навичок, які ви будете використовувати все життя. Ми пропонуємо навчання за одними з найкращих цін в місті Львів. Також, кожен курсант може отримати розстрочку на оплату навчання в чотири етапи, це означає, що від Вас не потрібна вся вартість навчання відразу.

Переваги навчання в нашій автошколі

Наша Автошкола – це п’ять комфортабельних класів з ідеальним розташуванням. Кожен обладнаний сучасним технічним забезпеченням: РК-монітори для максимально чіткої демонстрації навчальних матеріалів, комп’ютери для відпрацювання теоретичних знань, а також кулери з водою і кава для всіх бажаючих. Наші класи визнані одними з кращих у Львові!Наша автошкола – еталон правильної передачі знань від професіоналів з багаторічним не тільки водійським, а й педагогічним досвідом. Що важливо, програма навчання дозволяє вивчити, і, головне, зрозуміти ПДР від самих азів, до складних ситуацій на дорозі.навчання на категорію бБезперечно, успішне навчання категорії В безпосередньо залежить від автомобіля. Новачки які проходять навчання на кожному занятті вникають в нові тонкощі управління машиною. Якщо автомобіль старий і місцями працює непередбачувано, водій-початківець буде відволікатися, і, як підсумок, заняття пройде неефективно і принесе додатковий стрес. Тому в Автошколі використовуються тільки кращі і абсолютно нові автомобілі на механічній і автоматичній коробці передач. Не варто забувати і про наші автодроми, до яких легко дістатися і на яких приємно займатися.Однак, є й інший нюанс: навчання водінню в автошколі буде проходити на новому автомобілі, але ДАІ надає транспорт далеко не такої якості. Перебудуватися відразу – непросте завдання навіть для досвідченого водія, що говорити про учнів. Саме тому ми надаємо кожному бажаючому автомобіль, на якому проходили його практичні заняття, для комфортної здачі іспиту в ДАІ.

Вчіться водити в зручний час

Один з головних принципів навчання в Автошколі – індивідуальний підхід до кожного учня. Ми допомагаємо підібрати групу, яка підходить під будь-який завантажений розклад. Ви можете навчатися в ранковій або вечірній групі не тільки по буднях, а й в автошколі вихідного дня. Також, якщо у вас негнучкий графік на роботі чи навчанні, а часу на заняття з водіння не вистачає, інструктор складе для вас індивідуальний розклад, який дозволить встигнути всюди. Якщо відчуваєте, що вам потрібні додаткові можливості і особливий підхід, у нас є програма преміум-навчання. Проходьте курси водіння автомобіля з досвідченими інструкторами в Автошколі для досягнення повної впевненості за кермом і за приємними цінами. Якщо щось незрозуміло, телефонуйте нам – з радістю відповімо на будь-які питання і допоможемо записатися в автошколу!

Інші важливі моменти навчання в автошколі на права категорії B

Термін навчання в автошколі складає 3-3,5 місяця. Відповідний мінімальний період закріплений в законодавстві. З власного досвіду зазначимо, зазначеного терміну достатньо для оволодіння навичкою людиною, яка почала навчання з нуля. Записуватися в число слухачів курсів можна з 16 років, здача іспитів в ДАІ – відбувається після досягнення 18 років.

Автошколу у Львові вибрати не складно:

права категорії бВартість автошкіл Львова різниться. За єдиною програмою на навчання витрачається приблизно однаковий літраж бензину. Тому багато автошкіл, як і ми вказують на сайті вартість своїх послуг без палива. Такий формат зручний для порівняння, також багато порталів складають зведені таблиці по автошколам Львова, де всі вартості вказані тільки без палива.Відрізняється і рівень підготовки майбутніх водіїв. Тому слід підбирати оптимальний в усіх відношеннях варіант. Ми гарантуємо високоякісну підготовку водія, який після закінчення курсів буде добре знати ПДР і впевнено керувати автомобілем. Нашим випускникам фінальний іспит в ДАІ зовсім не страшний. Фактично вони вже стали водіями, які успішно отримують водійське посвідчення і впевнено почувають себе на дорозі. Приходьте, ми обов’язково допоможемо і Вам!