Навчання на категорію C в автошколі

категорія прав сВартість перепідготовки з категорії “В” на категорію “С” становить 5500 гривень з урахуванням витрат палива. Для Вашої зручності оплату за навчання можна розбити на 4 частини і оплачувати поетапно.

Чому варто отримати права категорії С?

Плануєте зайнятися вантажними перевезеннями, так як вважаєте це прибутковою, перспективною і цікавою роботою? Тоді вам залишилося отримати права, пройшовши курси перепідготовки з категорії B на С. Довірте навчання нашій автошколі у Львові, і процес перепідготовки не стане для вас важким завдяки:
  • зручному часу занять. Записуйтеся в ранкову або вечірню групу, або в групу вихідного дня;
  • додатковим теоретичним заняттям. У комп’ютерних класах можна закріплювати свої знання безкоштовно;
  • автопарку. Курсанти школи практикують навички водіння на сучасному вантажному авто ГАЗ-3309 2011 року випуску з гідропідсилювачем керма або MAN 8.163.
Вартість навчання – 8500 гривень, причому оплатити курси можна в розстрочку (в 4 етапи). Курсанти, які вже займалися у нас, отримують знижку 10%, а студенти і школярі – знижку 200 гривень!отримати права категорії сПерепідготовка з категорії B на C в автошколі займає всього 1,5 місяці, після яких ви:
  • зможете знайти високооплачувану роботу в сфері вантажних перевезень;
  • розширите професійні можливості.
Для тих, хто отримав права категорії B, навчання не здасться складним: термін занять в два рази менше, причому здавати теорію не потрібно. Іспит в ДАІ проходить в присутності керівників та інструкторів автошколи, і 95% наших курсантів здають його з першого разу.

Як записатися на курси категорії С?

Щоб стати курсантом автошколи, залишайте заявку на сайті або телефонуйте за вказаними телефонами: менеджери підкажуть вам дати найближчого набору в групи. Вартість послуг автошколи не змінюється під час навчання, бензин оплачується тільки після початку практичних занять.Автодром, навчальні класи та адміністрація школи розташовуються в одному місці. Оплатити курси можна як готівкою в касі, так і через ЕРІП.Записуйтеся на курси: ми навчимо вас водити вантажні автомобілі, відчувати себе на дорогах впевнено і уникати аварій!