Мотошкола у Львові

мотошколаВи ні дня не можете прожити без драйву, хочете почувати себе вільно на дорозі і насолоджуватися швидкістю, а ваша давня мрія – мати власний байк? Мотошкола запрошує на курси водіння мотоцикла. Звертаючись до нас, ви не тільки отримуєте водійське посвідчення, а здобуває корисні вміння, які допоможуть вам досягти високого рівня майстерності в управлінні транспортним засобом і, можливо, домогтися популярності в якості професійного гонщика!

Особливості навчання водінню мотоцикла

Байк – це повноцінний засіб пересування, яке вимагає особливих навичок для забезпечення безпеки на дорогах. Отримати їх можна тільки в спеціальній установі. Мотошкола надає чудову можливість – навчання водінню на категорії А і А1. Наші досвідчені інструктори готові допомогти вам освоїти, на перший погляд, простий засіб пересування. Наставники регулярно проходять переатестацію і підвищують кваліфікацію, тому вони пропонують вам найбільш дієві методи навчання майстерності керування мото транспортом.Ми розробили власну методику, завдяки якій ви зможете відчувати себе впевнено в будь-якій дорожній ситуації. Подача матеріалу побудована таким чином, щоб інформацію могли легко засвоїти як вже знайомі з ПДР, так і новачки.На курсах мотошколи ви:
  • навчання водінню мотоцикладізнаєтеся правила дорожнього руху;
  • ознайомитеся з конструкцією і будовою ТЗ;
  • навчитеся правильній посадці, утримування рівноваги при їзді, виконувати безпечне маневрування, здійснювати паркування, пересуватися в щільному швидко рухомому потоці, і багато чому іншому.
Крім того, після отримання кваліфікації ви зможете продовжити навчання в нашій школі, вдосконалити свої знання та навички, пройшовши спеціальну програму з водіння мотоцикла. Після завершення курсу ви зможете брати участь в змаганнях, без проблем пересуватися по бездоріжжю і освоїте екстремальне водіння. Звертайтеся до нас і отримуйте задоволення від кожної поїздки!

Чому варто звернутися саме до нас?

  • форма мотошколими пропонуємо навчання водінню і здачу на права в 6 навчальних центрах, які знаходяться в різних частинах Львова. Завдяки цьому ви можете вибрати найбільш зручний для вас варіант;
  • якщо ви хочете отримати відразу дві категорії – А і В, то ви будете навчатися за зниженою вартістю. Крім того, у нас є знижки для студентів;
  • звертаючись до нас, ви можете навчатися в розстрочку. Для вашої зручності ми пропонуємо оплату в 3 етапи без додаткових комісій.
Щоб записатися на курси, довідатися про ціни і терміни курсів, зв’яжіться з нами за номером телефона або залиште заявку на нашому сайті.